Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис "Samsung Канальні Value Inverter 3ф"
Холодильний газ: R410A;
Вентилятор з інверторним двигуном;
Трифазне джерело живлення (400 В — 50 Гц);
Регульований напір до 200 Па;
можливість розділити блоки (теплообмінник і вентилятор);
Тристоронній доступ для легкого обслуговування;
Максимальна витрата: 4320 (м3/год);
Комплект Wi-Fi (опціонально);
інверторний спіральний компресор зовнішнього блока;
Додатково комплектується: панеллю та системою керування (індивідуальний дротовий або бездротовий пульт, центральний пульт або модуль Wi-Fi на кілька систем).


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 910 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 450 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 76 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 27 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 25 кВт |
| Площа | 250 м² |
| Споживана потужність | 13.68 Вт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-410A |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1350 мм |




