Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортне охолодження без відчуття протягу
Технологія WindFreeTM
Охолодження з технологією WindFreeTM ефективно підтримує комфортну атмосферу прохолоди без неприємного відчуття потоку холодного повітря. Охолоджене повітря проходить через 15,672 мікроотворів, тому ви не відчуваєте дискомфорту від того, що потік чистого повітря занадто холодний або гарячий.

Економія електроенергії з технологією WindFreeTM
Економія енергії
Охолодження за технологією WindFreeTM дає змогу знизити споживання електроенергії до 55%.
Розширений діапазон охолодження
Великі жалюзі
Великі жалюзі оптимальної конфігурації збільшують і розширюють діапазон охолоджуваного простору.
Оптимізована за допомогою датчика MDS
Датчик руху
Датчик руху дає змогу оптимізувати повітряний потік і заощаджувати енергоспоживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 288 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 8 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,34 кВт |
| Тип блока кондиціонера | внутрішній |
| Тип фреону | R-32 |
| Функції | wi-fi керування (опція) |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |








