Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Cooper&Hunter CH-ID071RKE/CH-IU071RKE" — кондиціонер канального типу Nordic Commercial серії E.
Ключові особливості:- Компактний розмір: Попри потужну продуктивність, він зберігає компактний форм-фактор.
- Низький рівень шуму: Кондиціонер працює тихо, забезпечуючи зручні умови.
- Фільтр із тривалим терміном експлуатації, який можна мити: фільтр можна легко очистити, що сприяє довговічності й ефективній роботі.
- Самодіагностика: система може виявляти та діагностувати проблеми з основними блоками та режимами.
- Багаторівнева система захисту: гарантує безпеку та надійність під час роботи.
- Інтелектуальне розморожування: ефективний механізм розморожування для оптимальної продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 447 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 190 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,9 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,2 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,2 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 38 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1180 мм |






