Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание товара "Olmo INVERTER R32 OSH-IV24HRK4/OSH-IOU24HRK4"
Кондиціонери Olmo OSH-IV**HRK4/OSH-IOU**HRK4 — це пристрої, що підтримують комфортні кліматичні умови в об'єктах із великою площею. Вони здатні контролювати температуру, вологість, чистоту повітря. Комерційні кондиціонери рекомендуються для встановлення в будівлях громадського та адміністративного типу, у торгових приміщеннях.
Особливості:
- LED-дисплей: Сучасний дизайн із чітким LED-дисплеєм, який зображає температуру та коди помилок, що забезпечує зручність у використанні.
- Ультратонкий дизайн: Компактний дизайн, що підходить для приміщень різних стилів і легко вписується в будь-який інтер'єр.
- Знімні пластикові повітродувки: Використання універсальних деталей і вузлів спрощує обслуговування та догляд за пристроєм.
- Широкий діапазон повітряного потоку: Повітря подається під ширшим кутом із поворотом у поперечному напрямку, забезпечуючи рівномірний розподіл охолодження або нагрівання.
- Кондиціонери можуть бути встановлені як на стелі, так і на підлозі, що надає більше можливостей для інтеграції в інтер'єр.
- Подвійний напрямок дренажу: Дренажну трубку можна під'єднати як ліворуч, так і праворуч, що підвищує зручність монтажу.
- Екстремально низький діапазон нагрівань до -25 °C: Кондиціонери здатні ефективно працювати в умовах екстремально низьких температур, забезпечуючи комфорт навіть у найхолодніших регіонах.
- 3D-потік повітря.Вертикальний потік повітря й горизонтальний потік повітря можна регулювати за допомогою дистанційного керування, щоб спрямовувати повітряний потік у кожен кут кімнати.
Функції
- R32 — «ECO Security». Холодоагент R32 захищає озоновий шар. Він екологічніший і енергоощадний, завдяки чому впроваджується нова ідея захисту довкілля. У кондиціонері OLMO застосовується R32, щоб не завдати шкоди екології.
- Функція Smart Defrost. Є автоматичне розморожування. Після завершення розморожування кондиціонер буде автоматично повернений у процес обігрівання; відповідно, ця функція не тільки може забезпечити обігрівання за допомогою кондиціонера, але також гарантує тривалішу та надійнішу його роботу.
- Режим Magic Sleep. Ця функція була розроблена спеціально для вас, щоб солодко спати, не стомлюючи від переохолодження або перегрівання вночі.
- Широкий кут обдування.
- Функція "DRY AIR". Незалежна функція осушення може зберегти ваш одяг сухим, навіть якщо погода стає вологою, у такий спосіб, звільняючи вас від зайвого клопоту.
- Функція STOP-COLD. У режимі обігріву швидкість вентилятора регулюється залежно від температури теплообмінника. Тільки тоді, коли теплообмінник досить теплий, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкому обдуванню холодним повітрям.
- Функція "Сlever TIMER". Обладнаний функцією таймера 24 год/12 год вмикання/вимикання.
- Разработка "PIPE TWINS". Гарний дизайн робить наші продукти ідеальними для різних стилів інтер'єру, практичними та простими для використання, лівий і правий виведення дренажу.
- Авторестарт "RELOAD". Після вимкнення або в разі випадкового вимкнення електроенергії кондиціонери Olmo можуть зберігати й відновлювати температуру та інші параметри, у разі відновлення живлення.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 675 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,97 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,09 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,73 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 22 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1068 мм |




