Опис "Olmo INVERTER R32 OSH-IT36HRK4/OSH-IOU36HRK4+IN-NP"
Кондиціонери OSH-IT**HRK4/OSH-IOU**HRK4+IN-CP створені для забезпечення комфортних кліматичних умов у великих приміщеннях. Вони здатні контролювати температуру, вологість і чистоту повітря, що робить їх ідеальним вибором для громадських і адміністративних будівель, а також торгових приміщень.
Переваги:
- Вбудований дренажний насос із висотою підіймання до 500 мм (у моделі slim — до 750 мм), що забезпечує ефективне видалення конденсату.
- Малошумний вентилятор, що мінімізує шум під час роботи, забезпечуючи тиху атмосферу в приміщенні.
- Круговий (360°) сектор подавання повітряного потоку, є ідеальним рішенням для середніх і великих залів, громадських і офісних приміщень.
- Можливість під'єднання повітроводу для подавання приточного повітря від зовнішньої вентиляційної системи через спеціальний отвір на кутку корпусу.
- Плата керування захищена корпусом, що не «згоряє», що підвищує надійність пристрою.
- Цифровий 2-розрядний LED-індикатор, що забезпечує зручний моніторинг роботи кондиціонера.
Вбудований блок керування.
Блок керування інтегрований у корпус внутрішнього блока, що спрощує монтаж і обслуговування. Доступ до блока керування здійснюється через повітрозабірну решітку.
Прилив свіжого повітря.
Кондиціонер дає змогу організувати подавання свіжого повітря в приміщення через спеціально підготовлений отвір у корпусі блока.
Дренажний насос.
Вбудований дренажний насос забезпечує підіймання конденсату на висоту до 750 мм, що підвищує ефективність видалення вологи з повітря.
Робота за екстремальних температур.
Кондиціонер здатний ефективно працювати на нагрівання навіть за екстремально низьких температур до -25 °C, що забезпечує комфортний клімат у будь-яких умовах.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 830 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 830 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 11,13 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,55 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 2,95 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 37 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 245 мм |






