Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Fujico INVERTER R32 ACF-VI18CHRN8"
- Inverter
- фреон R32
- 4 режими роботи: охолодження, обігрівання, вентиляція, окиснення
- Режими Auto, Sleep і Turbo
- Попередньо зимовий комплект (робота на охолодження до -15 °C)
- Розподіл потоку повітря 360°
- Автоматичне розморожування Defrost
- Режим попереднього нагрівання "Hot start"
- Авторестарт
- Таймер 24 години
- Самодіагностика
- Довжина магістралі до 50 м.
- Вбудований дренажний насос
- Можливість підмішування свіжого повітря





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujico |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 635 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 203 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 5,9 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 5,3 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 2,61 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 44 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 880 мм |





