Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Fujico INVERTER R32 ACF-VI24CHRN8"
- Inverter
- фреон R32
- 4 режими роботи: охолодження, обігрівання, вентиляція, окиснення
- Режими Auto, Sleep і Turbo
- Попередньо зимовий комплект (робота на охолодження до -15 °C)
- Розподіл потоку повітря 360°
- Автоматичне розморожування Defrost
- Режим попереднього нагрівання "Hot start"
- Авторестарт
- Таймер 24 години
- Самодіагностика
- Довжина магістралі до 50 м.
- Вбудований дренажний насос
- Можливість підмішування свіжого повітря





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujico |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 680 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 247 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,6 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,4 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 39 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1245 мм |





