Опис товару "Gree U-MATCH GU125PHS/A1-K/GU125W/A1-M"
Коли основна перевага до кондиціонера — залишатися невидимим, водночас важлива доступна ціна обладнання, а ще потрібна та надійна робота системи з можливістю обслуговування великих площ, на допомогу приходять напівпромислові канальні неінверторні блоки U-Match.
Такі внутрішні блоки повністю приховані від очей відвідувачів, встановлюються всередину фальш-стін, підвісних стель і стельових коробок. Забір повітря і його подавання здійснюється через декоративні вентиляційні решітки, що не привертають увагу. Тому там, де важливий дизайн інтер'єру (торговельні зали модних бутиків, конференц-зали, престижні апартаменти та готелі) без кондиціонера канального типу не обійтися!
Неінверторні канальні блоки GREE призначені для комерційного використання, пропонуються в 9 варіантах. З огляду на призначення й різну площу цільових об'єктів, до купівлі доступні типорозміри з 9 по 60 з продуктивністю охолодження 2,7-16 кВт. Всі вони працюють від мережі 220 В, але для типорозмірів 36-60 потрібне трифазне живлення зовнішнього блока.
Канальні блоки GREE U-Match вирізняються дуже тихою для свого класу роботою — усього 36-48 дБ (крім найпотужнішої моделі — 53 дБ), компактними розмірами корпусу та наявністю довговічного фільтра. Керування може проводитися за допомогою настінного дротового пульта або ІЧ-пульта, що працює в тандемі з дротовим пристроєм.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Призначення кондиціонера | Комерційний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 700 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 300 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 42 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -15 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 14,6 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 12 кВт |
| Площа | 120 м² |
| Споживана потужність | 4,35 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-410A |
| Рівень шуму | 44 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1000 мм |





