Описание товара "Mitsubishi Electric Zubadan MFZ-KW25VG/MUFZ-KW25VGHZ"
-
Витончений дизайн, компактна та легка конструкція. Низький рівень шуму — 19 дБ (А)
-
Хладагент R32.
-
Подавання повітря вгору або за двома напрямами: вгору та вниз. Система повітророзподілу має 3 напрямні повітряного потоку з незалежним приводом.
-
Бездротовий пульт із вбудованим тижневим таймером.
-
Режим чергового опалення "I save".
-
Режим економного охолодження "ECONO COOL".
-
Передбачене під'єднання опціонального Wi-Fi модуля MAC-567IF-E.
-
У комплекті з блоком постачається ІЧ-пульт керування. За допомогою додаткового адаптера MAC-334IF-E можна під'єднати настінні пульти керування PAR-40MAA, PAR-CT01MAR-SB/PB і PAC-YT52CRA.
-
У кондиціонерах Mitsubishi Electric MFZ-KT VG застосовується бактерицидна фільтрувальна вставка з іонами срібла MAC-2470FT-E (опція).
-
Встановлення на старі трубопроводи: під час заміни старих систем із холодоагентами R22 і R410 на ці моделі не потрібно замінити або промивати трубопроводи. Докладніше про технологію «Установлення нових кондиціонерів на старі магістралі від холодоагенту R22».
-
Проста інтеграція в системи "Розумний дім" і системи диспетчерізації.
-
Функція "Авторестарта".
-
Розвинена система самодіагностування.
-
Імпульсний блок живлення, а також мікросхема-монітор напруги живлення унеможливлюють зависання головного мікроконтролера внутрішнього блока у разі провалів мережевої напруги.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 600 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 215 мм |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 3,4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,5 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,57 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 25 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 750 мм |






