Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Mitsubishi Electric Inverter SEZ-M60DA2/SUZ-M60VA"
- Високий рівень енергоефективності забезпечується використанням сучасного інверторного компресора, модуляції РАМ, ротора компресора з рідкоземельних металів і двигунів постійного струму в вентиляторах внутрішнього та зовнішнього блоків, а також у дренажному насосі.
- Низький рівень шуму від внутрішнього зовнішнього блоків, забезпечений використанням якісних матеріалів, конструкцією вентиляторів і блоків, а також інверторним компресором.
- Вбудований Wi-Fi-модуль (опція) дає змогу відстежувати й контролювати роботу системи за допомогою програми в смартфоні або на ПК. Мінімальна висота внутрішнього блока — дає змогу легко розміщувати блок у стельовий простір підвісних стель.
- Система може працювати на обігрівання за морозів до -15 градусів, що дає змогу економно нагрівати повітря в кімнаті більшу частину холодного сезону.
- Нарізні з'єднання фреонової траси забезпечують високу швидкість монтажу та запобігають витіканню холодоагенту через неякісний паяння.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Тип кондиціонера | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 700 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Клас енергоефективності | A |
| Маркування кондиціонера | 18 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -10 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,4 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 6,1 кВт |
| Площа | 50 м² |
| Споживана потужність | 1,84 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 29 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1190 мм |





