Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "Mitsubishi Electric Inverter MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA"
- Можливість керувати повітряним потоком за допомогою пульта в 4 напрямках: вниз-вгору та вправо-вліво.
- Антибактеріальний фільтр з іонами срібла знищує більшість хвороботворних мікроорганізмів.
- Для обслуговування цього блока не потрібен сервісний простір і технічний люк, усі операції з ремонту й обслуговування можуть бути зроблені через декоративну панель.
- Наявність функції Wi-Fi дає змогу керувати кондиціонером, не перебуваючи вдома через смартфон або ПК.
- Режим Econo Cool дає можливість відчути нижчу температуру в приміщенні, ніж є насправді. Дає змогу знизити споживання електроенергії.
- Вбудований дренажний насос створює тиск води до 500 мм. Ця опція спрощує прокладання дренажної магістралі. Під'єднаний до блока гнучкий дренажний шланг спрощує монтаж.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 360 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 185 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 12 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -10 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 4,1 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 3,5 кВт |
| Площа | 35 м² |
| Споживана потужність | 0,97 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 27 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1102 мм |




