Опис товару "Mitsushito LGK24FIRN2/UGC24HIN2"
Підлогові стельові кондиціонери мають можливість встановлення внутрішнього блока як на стелі, так і на стіні. Причому, на відміну від настінної спліт системи, внутрішній блок підлогово-стельового кондиціонера встановлюється не в стелі, а ближче до підлоги, приблизно як звичайна батарея. Завдяки такому монтажу підлогово-стельові кондиціонери найефективніші під час роботи кондиціонера на нагрівання, оскільки тепле повітря йде вгору та досягається рівномірне обігрівання всього об'єму приміщення. Підлогово-стельові кондиціонери використовуються практично у всіх типах приміщень. Також підлогово-стельові кондиціонери часто використовують у магазинах (везле стін полиці та вітрини), аптеках, складських приміщеннях, рідше офісах. Підлогово-стельові кондиціонери — найпопулярніший і найпопулярніший тип напівпромислових кондиціонерів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 665 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 235 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 24 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 7,7 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 7,1 кВт |
| Площа | 70 м² |
| Споживана потужність | 2,03 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 35 дБ дБ |
| Колір | Білий |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1200 |





