Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "TCL U-MATCH R32 TCC-09D2HRH/DV"
- Компактні розміри дають змогу легко встановити блок у проміжку між підвісною стелею й перекриттям. Легке обслуговування, двобічне відведення дренажу, два варіанти забору повітря (знизу або ззаду), оптимізований випарник V-типу, тонкий дизайн, з дистанційним пультом керування й ІЧ-приймачом.
- Відповідають стандартам енергоефективності
- Європейського Союзу — ERP
- Хладагент R32
- Клас енергоефективності А++
- Можливість встановлення Wi-Fi модуля (не входить до
- Комплект постачання, що купується як опція)
- Двосторонній відвід дренажу
- Легке обслуговування
- Два варіанти забору повітря
- Оптимізований випарник V-типу
- Тонкий дизайн


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 450 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 200 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 9 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 2,75 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 2,6 кВт |
| Площа | 25 м² |
| Споживана потужність | 0,78 кВт |
| Тип блока кондиціонера | комплект |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 48 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 700 мм |





