Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару "MIDEA Basic DC Inverter MCD1-36HRFN8-QR/MOU1-36HDN1-RW"
- Кругове (на 360°) розподіл повітряного потоку
- Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям
- Вбудований дренажний насос
- Компресор DC inverter
- Режим осушення повітря
- Охолодження за низької температури довкілля
- Теплообмінник із підвищеним тепловідданням
- Нічний режим
- Перенапрямлення потоку повітря в сусідні приміщення за допомогою повітроводів
- Технологія 180-градусного інверторного перетворення
- Підмішування свіжого повітря
- Контроль і керування через Wi-Fi (Опція)




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 245 мм |
| Гарантія | 36 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 840 мм |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Маркування кондиціонера | 36 тыс. BTU |
| Мін. температура на обігрівання | -25 °C |
| Потужність обігріву (кВт) | 11,14 кВт |
| Потужність охолодження (кВт) | 10,55 кВт |
| Площа | 100 м² |
| Споживана потужність | 4 кВт |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Рівень шуму | 27 дБ дБ |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 840 мм |




