Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SKYLUX SKH-F36R3DI/SKH-U36R3DI — потужний і ефективний підло-стельовий кондиціонер, розроблений для створення комфортного мікроклімату в приміщеннях різного призначення. Ця модель вирізняється високою продуктивністю, низьким рівнем шуму та широким набором функцій.
Завод виробник — Hisense. 3 роки гарантії.
Діапазон роботи на тепло -20 °C...52 °C
Діапазон роботи на холод -15 °C...+52 °C
Підігрів картера та піддона.
Чотирипотоковий розподіл повітря
Енергоефективність класу А++ зниження витрат електроенергії.
Режим охолодження, обігрівання, вентиляції й осушення для будь-якої пори року.
Інтеграція з Wi-Fi для керування через смартфон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SkyLux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 680 мм |
| Гарантія | 60 мес. |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 230 мм |
| Мін. температура на обігрівання | -20 °C |
| Площа | 100 м² |
| Тип компресора | Кондиціонер на нагрівання (інверторний) |
| Тип фреону | R-32 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 1580 мм |


