Акумуляторна батарея DEYE SE-G5.1 LiFePO4 LV 51.2v 100AH 5.12kWh ідеальне рішення для накопичення електроенергії, представлене на вітчизняному та європейському ринку.
Сумісний з багатьма інверторами автономного та гібридного типу, в першу чергу з низьковольтовими інверторами Deye. Використовуються переважно у системах сонячних електростанцій.
Напруга пристрою 51,2 Вольт, Ємність одного акумуляторного модуля становить 100А-годину. Слід зазначити, що струм акумулятора становить 50А, максимально 100А. Отже, такий акумулятор можна зарядити за 2 години.
DEYE SE-G5.1 Pro-B LiFePO4 LV 51.2v 100AH 5.12kWh – можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів обладнання та електроустаткування. Компактний розмір акумулятора (540х440х133мм) дозволить використовувати його в умовах обмеженого простору.
Цей акумулятор відмінно використовувати у місцях, де часті перебої з постачанням електроенергії від загальної мережі. Він витримує глибину розряду до 90%.
Батарея DEYE SE-G5.1 Pro-B має вбудовану систему управління BMS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між осередками.
Для покращення можливостей системи (збільшення ємності) 64 акумулятори можна підключити паралельно. Таким чином, ви зможете значно збільшити термін автономної роботи електроприладів у вашому будинку або офісі.
Основні переваги:
-модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення
-6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
-звичайна інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
-Корисна потужність 5,12 кВтг, з можливістю нарощування до 327,68 кВтг
-Паралельне підключення до 64 пристроїв, але не більше 32 акумуляторних модулів на один вихід з інвертора
-Чотири рівні захисту - зарядка/розрядка MOS, подвійні пасивні та активні запобіжники та схема попередньої зарядки
-Сумісність з RS485 та CAN
-Очікуваний термін служби 15 років.
-Гарантія 5 років.
Таблиця з технічними характеристиками
| Можливість паралельного підключення: | так, max 64 шт (до 327kWh), без настроювання — max 32 шт. |
| Послідовне підключення: | ні, не допускається |
| Тип: | LiFePO4 |
| Наявність BMS: | да |
| Потужність навантаження: | 5.12 kWh |
| Корисна енергія: | 4.6 kWh |
| Номінальна напруга: | 51.2V |
| Діапазон робочої напруги: | 43.2-57.6V |
| Мах струм заряду та розряду: | 100А |
| Піковий струм заряду/розряду: | 150А х 2 хв (за +25 °C) |
| Рекомендований струм заряду/розряду: | 50А |
| Термін служби: | ≥6000 циклів |
| Інтерфейси підключення: | CAN2.0/RS485, USB, сухий контакт |
| Клас захисту: | IP20 |
| Робоча температура: | заряд: від 0 °C до +55 °C; розряд: от -20°C до + 55°C |
| Температура зберігання: | від 0°C до 35°C |
| Маса: | 45 кг |
| Габарити (Ш хВ х Г): | 440 х 133 х 540 мм |
| Можливі способи встановлення: | настінний, на підлогу, у стійку |




