Опис та характеристики EASUN 6.2kW 48V ISolar-SMG-II-6.2KW-48V (6200VA/6200W, Max CH 120A, AC 80) Wi-Fi
Гібридний однофазний інвертор EASUN 6.2 kW 48v ISolar-SMG-II-6.2KW-48V (6200VA/6200W, Max CH 120A, AC 80) з чистою синусоїдальною хвилею ефективно перетворить постійний струм 48 У в змінний 220-230 В. Він забезпечує стабільну, чисту вихідну потужність для усіх електроприладів, гарантуючи їх довготривалу і надійну роботу.
Модель може функціонувати без батареї, забезпечуючи миттєве і постійне електроживлення. Це позбавляє від необхідності обслуговування АКБ і витрат на її заміну, економить засоби і подовжує термін служби устаткування. У цьому режимі інвертор використовує фотоелектричний вхід для живлення навантажень.
Пристрій розрахований на вхідну напругу до 500 В пост. струму, що робить його ідеальним для великих фотоелектричних систем - житлових, комерційних і промислових. Вбудований MPPT- контроллер сонячної зарядки (60-500 В DC) забезпечує широку сумісність з литий-ионными і свинцево-кислотними акумуляторами на 48 В. Оптимальне поєднання MPPT- контроллера і AC- зарядного пристрою забезпечує швидку і ефективну зарядку з максимальним струмом до 120 А (MPPT AC).
Модуль Wi - Fi дозволяє в реальному часі переглядати стан акумулятора через додаток SmartESS, що забезпечує зручний контроль і управління інвертором із смартфону або планшета. Крім того, відстежувати ключові параметри можна за допомогою інтуїтивно зрозумілого ЖК-екрану, де відображаються стан батареї, інвертора і навантаження в режимі онлайн.
Таблиця з технічними характеристиками
| Модель | ISolar-SMG-II-6.2KW WiFi |
| Номінальна потужність | 6,2 кВА / 6,2 кВт |
| Паралельне підключення | НІ /опціонально (модель ISolar-SMG-II-6.2KW) |
| Активація літієвої батареї | ТАК (By PV or Utility) |
| Робота без АКБ | ТАК |
| Зв'язок із літієвими батареями | ТАК (RS485) |
| ВХІД | |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Допустимий діапазон напруги | 170–280 В змінного струму (UPS); 90–280 В змінного струму (Побутова техніка) |
| Частота | 50/60 Гц (автоматичне визначення) |
| ВИХІД | |
| Номінальна напруга | 220/230 В змінного струму ±5% |
| Пікова потужність | 12400ВА |
| Частота | 50/60 Гц |
| Форма хвилі вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Час автоматичного перемикання | 10 мс (UPS); 20 мс (Побутова техніка) |
| Пікова ефективність (PV в INV) | 96% |
| Пікова ефективність (від акумулятора до інвертора) | 93% |
| Захист від перевантаження | 5 с при навантаженні ≥140%; 10 с при навантаженні 110-140% |
| Допустимий коефіцієнт потужності | 0,6-1 (індуктивний або ємнісний) |
| АКУМУЛЯТОР | |
| Напруга батареї | 48 У постійного струму |
| Напруга плаваючого заряду | 54 У постійного струму |
| Захист від перезарядки | 63 У постійного струму |
| Метод заряджання | СС/CV |
|
СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ І ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ЗМІННОГО СТРУМУ |
|
| Тип сонячного зарядного пристрою | MPPT |
| Макс. потужність фотоелектричного масиву | 6500 Вт |
| Макс. напруга холостого ходу фотоелектричної батареї | 500 В постійного струму |
| Діапазон напруги MPPT для фотоелектричних масивів | 60–500 В постійного струму |
| Макс. вхідний струм сонячної батареї | 27А |
| Максимальний струм сонячної зарядки | 120А |
| Максимальний змінний струм заряду | 80А |
| Макс. струм заряду (PV+AC) | 120А |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
| Розміри (Д×Ш×В) | 438 × 295 × 105 мм |
| Вага | 9 кг |
| Інтерфейс зв'язку | RS232, RS485, Wi-Fi |
| НАВКОЛИШНЕ СЕРЕДОВИЩЕ | |
| Діапазон робочих температур | від -10°С до 50°С |
| Температура зберігання | від -15°С до 50°С |
| Вологість | Відносна вологість від 5% до 95% (без конденсації) |





